OSOBNOSTNÁ A PROFESNÁ DIAGNOSTIKA / PSYCHODIAGNOSTIKA

MAXIMA POINT vám ponúka novinku – špičkovú online psychodiagnostiku. Nemecká kvalita a celosvetové využitie za priaznivé ceny. Celý proces hodnotenia prebieha „online“, čím výrazne viete ušetriť na čase a nákladoch na ľudské zdroje. Vaši kandidáti a zamestnanci sa tak môžu otestovať z pohodlia domova alebo kancelárie. Stačí im počítač/mobil/tablet a internetové pripojenie. Akonáhle dokončia testovanie v požadovanom svetovom jazyku, výsledky sú ihneďk dispozícii. Otestovať sa tak  môžu napr. v angličtine a výsledky dostanete v slovenčine.

IDEÁLNY KANDIDÁT EXISTUJE, AK VIETE ČO HĽADÁTE

Potrebuje nájsť človeka, ktorý sa naozaj hodí do vašej firmy? Pomôže vám psychodiagnostika. Vďaka jasne nastaveným očakávaniam viete veľmi precízne vyhodnotiť, či sa daný človek hodí do firmy po odbornej a po ľudskej stránke. V životopise si takmer každý napíše, že je tímový hráč, komunikatívny a dôsledný, ale len psychodiagnostika vám dá správnu odpoveď.

Vzhľadom na konkrétnu pozíciu vám ponúkame riešenie šité na mieru, kde po konzultácii s vami vieme navrhnúť komplexné hodnotenie schopností, osobnosti a motivácie kandidátov. Následne viete kandidátov exaktne porovnať a tak si byť istý, že ste sa pri výbere rozhodli správne.

 

VAŠI ZAMESTNANCI NEZASPIA NA VAVRÍNOCH

Sú u vás vo firme ľudia, ktorí si už prešli rôznymi tréningami a zisťujete/neviete čo ešte potrebujú? Alebo sú aj takí, ktorí majú výrazne nedostatky a neviete ich presvedčiť k rozvoju? Kľúčom k úspechu je správne zmapovanie schopností a kompetencií. Ak vieme, čo zamestnanca motivuje, tak vieme nastaviť presný individuálny plán na rozvoj. Navyše vďaka modernej psychodiagnostike firma nadobudne image zamestnávateľa, ktorý rozvoj ľudí berie vážne.

 

FIREMNÁ KULTÚRA

S týmto slovom ste sa pravdepodobne viackrát stretli. Čo to ale znamená? Viete povedať aká je vaša firemná kultúra? My áno. Ak sa rozhodnete pre našu online psychodiagnostiku. Dokážeme zmapovať hodnoty zamestnancov a zhrnúť ich na úroveň jednotlivých tímov alebo celej firmy. Následne budete vedieť jasne povedať na čom si firma zakladá a akí sú jej zamestnanci.

 

Pre viac informácii nás prosím kontaktujte: alexandra.pilo@maximapoint.sk / +421 907 700 707